Kubki z nadrukiem – jako oryginalny prezent

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Zrobienie komuś miłego prezentu nie należy do łatwych przedsięwzięć. Aby sprawić komuś prawdziwą radość, trzeba wpierw dobrze przeanalizować jego potrzeby, pasje i zainteresowania. Ważna jest również określona okoliczność skłaniająca do darowania upominku. Ile jest różnorodnych okazji tyle może być również oryginalnych prezentów. Najważniejsze jest dopasowanie upominku do konkretnej okazji i konkretnej osoby. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na oryginalne prezenty dla różnego rodzaju osób i różne okazje.

 

Prezenty na osiemnastkę

 

W przypadku zrobienia oryginalnego prezentu na osiemnaste urodziny warto zwrócić uwagę na więzy łączące osobę wchodzącą w dorosłość z jej darczyńcą. W przypadku, gdy jest to bliska więź rodzinna, można zdecydować się na droższy prezent. Może to być srebrna biżuteria, sprzęt elektroniczny (pendrive, odtwarzacz mp3, nawigacja samochodowa), zegarek. Gdy jednak z osiemnastoletnim jubilatem łączy tylko znajomość, przyjaźń lub koleżeństwo, warto rozważyć kupienie tańszego prezentu. Tu sprawdzają się wszystkie tak zwane śmieszne gadżety, które zawsze wywołują na twarzy uśmiech. Idealne będą w tym wypadku specjalnie produkowane z okazji osiemnastych urodzin kubki z nadrukiem rozśmieszającym, koszulki „dorosłego człowieka”, ozdobne, śmieszne opakowania do alkoholu i inne gadżety. W przypadku, gdy przyjaciele osiemnastolatka chcą jednak sprawić mu droższy prezent, mogą złożyć się wspólnie na niego złożyć. Może to być zarówno konkretny przedmiot jak i sfinansowanie wyjazdu na weekend, masaż relaksacyjny, jazdę quadem, a nawet zorganizowanie dla niego młodzieżowej imprezy.

 

Kubki z nadrukiem okolicznościowym

 

Jak wspomniano wyżej, często dobrym pomysłem na oryginalny prezent są specjalne kubki z nadrukiem okolicznościowym. Obecnie w sprzedaży dostępne są tego rodzaju kubki przewidziane na urodziny, imieniny, dzień kobiet, dzień dziecka, dzień babci i dziadka, dzień mamy i taty i wiele innych. Dostępne są również kubki z okazji awansu, zdania matury lub obrony pracy dyplomowej. Moc kubków ze śmiesznymi nadrukami jest również często wykorzystywana do zrobienia komuś przyjemności bez specjalnej okazji.